Dommerliste 2017 forår

Dommer liste forår 2017
April              
Dag Dato Tidspunkt Række Pulje Hjemmehold Udehold Dommer
Lør 01-04 11:00 U12 drenge A 8M   Korup IF S.f.B. DBU
Man 03-04 17:15 U14 drenge B Pulje 1 Korup IF Søndersø BK (1) DBU
Lør 08-04 10:00 U9 drenge 5M C Pulje 2 Næsby BK Nr. Aaby IK Malthe Lindhardtsen
Lør 08-04 10:00 U9 drenge 5M C Pulje 2 Båring GF Fjelsted/Harndrup IF  
Lør 08-04 10:30 U9 drenge 5M C Pulje 2 Kauslunde IF Næsby BK Malthe Lindhardtsen
Lør 08-04 10:30 U9 drenge 5M C Pulje 2 Fjelsted/Harndrup IF Korup IF  
Lør 08-04 11:00 U9 drenge 5M C Pulje 2 Korup IF Nr. Aaby IK Malthe Lindhardtsen
Lør 08-04 11:00 U9 drenge 5M C Pulje 2 Kauslunde IF Båring GF  
Lør 08-04 11:30 U9 drenge 5M C Pulje 2 Korup IF Båring GF Malthe Lindhardtsen
Lør 08-04 11:30 U9 drenge 5M C Pulje 2 Næsby BK Fjelsted/Harndrup IF  
Lør 08-04 12:00 U9 drenge 5M C Pulje 2 Nr. Aaby IK Kauslunde IF Malthe Lindhardtsen
Lør 08-04 12:00 U9 drenge 5M C Pulje 2 Båring GF Næsby BK  
Lør 08-04 12:30 U9 drenge 5M C Pulje 2 Korup IF Kauslunde IF Malthe Lindhardtsen
Lør 08-04 12:30 U9 drenge 5M C Pulje 2 Nr. Aaby IK Fjelsted/Harndrup IF  
Lør 22-04 10:30 U12 drenge A 8M   Korup IF Fjordager IF  
Man 24-04 18:00 U14 drenge B Pulje 1 Korup IF SSV Højfyn Arne Bertelsen
Tir 25-04 17:30 U12 drenge A 8M   Korup IF Tommerup BK Johannes Andreasen
Lør 29-04 10:00 U10 drenge 5M B Pulje 3 B.1909 Sanderum BK Malthe Lindhardtsen
Lør 29-04 10:00 U10 drenge 5M B Pulje 3 Allesø GF Korup IF  
Lør 29-04 10:45 U10 drenge 5M B Pulje 3 B.1909 Allesø GF Malthe Lindhardtsen
Lør 29-04 10:45 U10 drenge 5M B Pulje 3 Sanderum BK Korup IF  
Lør 29-04 11:30 U10 drenge 5M B Pulje 3 Sanderum BK Sanderum BK Malthe Lindhardtsen
Lør 29-04 11:30 U10 drenge 5M B Pulje 3 Korup IF B.1909  
               
               
               
Maj              
Dag Dato Tidspunkt Række Pulje Hjemmehold Udehold  Dommer
Ons 03-05 17:30 U14 drenge B Pulje 1 Korup IF FEH Fodbold Arne Bertelsen
Lør 06-05 10:30 U12 drenge A 8M   Korup IF Tåsinge  f. B.  
Man 15-05 18:00 U12 drenge A 8M   Korup IF Nyborg G & IF  
Man 29-05 17:30 U12 drenge A 8M   Korup IF MG & BK Johannes Andreasen
Tir 30-05 18:00 U14 drenge B Pulje 1 Korup IF S.f.B. Søren Sloth
               
               
               
Juni              
Dag Dato Tidspunkt Række Pulje Hjemmehold Udehold  Dommer
Lør 10-06 10:30 U12 drenge A 8M   Korup IF OB Arne Bertelsen
Man 12-06 17:30 U14 drenge B Pulje 1 Korup IF Glamsbjerg IF Søren Sloth
               
               
               
               
Navn Tlf Mail Dømmer helst Antal kampe
Arne Bertelsen 26183085 / 60236312 arneb.korup@kalnet.dk 11m/8m/7m 3
Søren Sloth 41961876 ssl@bdo.dk 11m/8m/7m 3
Jens Møller 65941487 / 26201487 / 61722087 jk@kalnet.dk 11m/8m/7m 5
Johannes Andreasen 61208114 korupfodbold@loenfeldt.dk 8m/7m 3
Christian Jensen 26448301 chrbs72@gmail.com 8m/5m/3m 0
Malthe Lindhartsen Kontakt Steffen Pedersen- 25608668 steffen.spd@gmail.com 5M/3M 9
               
Noter: Arne og Jens kan ikke dømme torsdag aften. Søren vil helst undgå de dage u17 spiller.

Login




Husk mit brugernavn:

Sponsor

Klick for at besøge vores sponsore

Korup-IF | Præstevej 6 5210 Odense NV | v. Korup Hallen.

Siden er blevet besøgt 903634 gange siden 04/04/14