Forrige - Uge 4 - Næste

K. nr.DagDatoRækkeHjemmeholdUdeholdSpillestedRes
248795Lør03-02-18
Kl. 09:07
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Hårby BKKorup-Ubberud Ungdom - KUUEspe Hallen (inde)
248797Lør03-02-18
Kl. 09:21
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUØBEspe Hallen (inde)
248800Lør03-02-18
Kl. 09:42
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUFjordager IFEspe Hallen (inde)
248807Lør03-02-18
Kl. 10:10
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Glamsbjerg IFKorup-Ubberud Ungdom - KUUEspe Hallen (inde)
248810Lør03-02-18
Kl. 10:31
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUKauslunde IFEspe Hallen (inde)
248990Lør03-02-18
Kl. 10:52
Inde - U10 drenge A 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Tarup/Paarup IFKorup-Ubberud Ungdom - KUUHårslev-Hallen
248992Lør03-02-18
Kl. 11:06
Inde - U10 drenge A 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUMG & BKHårslev-Hallen
248994Lør03-02-18
Kl. 11:20
Inde - U10 drenge A 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUStrib IFHårslev-Hallen
248997Lør03-02-18
Kl. 11:41
Inde - U10 drenge A 2008 - 2. halvdel
Pulje 3
OBKorup-Ubberud Ungdom - KUUHårslev-Hallen
276290Lør03-02-18
Kl. 12:09
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel
Pulje 1
Korup-Ubberud Ungdom - KUUGlamsbjerg IFHårslev-Hallen
276293Lør03-02-18
Kl. 12:30
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel
Pulje 1
Dalum IF (1)Korup-Ubberud Ungdom - KUUHårslev-Hallen
276295Lør03-02-18
Kl. 12:44
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel
Pulje 1
Korup-Ubberud Ungdom - KUUAarup BKHårslev-Hallen
276297Lør03-02-18
Kl. 12:58
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel
Pulje 1
Hårslev /SærslevKorup-Ubberud Ungdom - KUUHårslev-Hallen
276301Lør03-02-18
Kl. 13:26
Inde - U12 pige A/B 2006 - 2. halvdel
Pulje 1
Bogense G & IFKorup-Ubberud Ungdom - KUUHårslev-Hallen
248281Lør03-02-18
Kl. 14:06
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel
Pulje 5
Korup-Ubberud Ungdom - KUUTarup/Paarup IFVeflinge-Hallen
248285Lør03-02-18
Kl. 14:30
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel
Pulje 5
Korup-Ubberud Ungdom - KUUB 67Veflinge-Hallen
248289Lør03-02-18
Kl. 14:54
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel
Pulje 5
Næsby BK Korup-Ubberud Ungdom - KUUVeflinge-Hallen
248293Lør03-02-18
Kl. 15:18
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel
Pulje 5
Skamby BKKorup-Ubberud Ungdom - KUUVeflinge-Hallen
248297Lør03-02-18
Kl. 15:42
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel
Pulje 5
Korup-Ubberud Ungdom - KUUVeflinge G & IFVeflinge-Hallen
248301Lør03-02-18
Kl. 16:06
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel
Pulje 5
Korup-Ubberud Ungdom - KUUBBBVeflinge-Hallen
253761Søn04-02-18
Kl. 12:48
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Årslev BKKorup-Ubberud Ungdom - KUUAllested-Vejle Fritidscenter
253766Søn04-02-18
Kl. 13:12
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Dalum IF (1)Korup-Ubberud Ungdom - KUUAllested-Vejle Fritidscenter
253769Søn04-02-18
Kl. 13:30
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Korup-Ubberud Ungdom - KUUFortuna SvendborgAllested-Vejle Fritidscenter
253773Søn04-02-18
Kl. 13:54
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Thurø BK af 1920Korup-Ubberud Ungdom - KUUAllested-Vejle Fritidscenter
254273Søn04-02-18
Kl. 14:06
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Korup-Ubberud Ungdom - KUUDalum IF (2)Allested-Vejle Fritidscenter
254279Søn04-02-18
Kl. 14:42
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Erritsø GIFKorup-Ubberud Ungdom - KUUAllested-Vejle Fritidscenter
251422Søn04-02-18
Kl. 14:47
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel
Pulje 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUUSSV HøjfynRyslinge-Hallen
254284Søn04-02-18
Kl. 15:12
Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel
Pulje 1
Korup-Ubberud Ungdom - KUUFaldsled/Svanninge SG & IFAllested-Vejle Fritidscenter
251426Søn04-02-18
Kl. 15:15
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel
Pulje 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUUHårby BKRyslinge-Hallen
251785Søn04-02-18
Kl. 15:36
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel
Pulje 2
Bogense G & IFKorup-Ubberud Ungdom - KUURyslinge-Hallen
251788Søn04-02-18
Kl. 15:57
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel
Pulje 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUUMorud IFRyslinge-Hallen
251791Søn04-02-18
Kl. 16:18
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel
Pulje 2
Søhus StigeKorup-Ubberud Ungdom - KUURyslinge-Hallen

Login




Husk mit brugernavn:

Sponsor

Klick for at besøge vores sponsore

Korup-IF | Præstevej 6 5210 Odense NV | v. Korup Hallen.

Siden er blevet besøgt 1025755 gange siden 04/04/14