|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
Vestfalen Stadion
Stadion
|
|
Vestfalen Stadion
Stadion
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
Kvinde 7:7 Pokalen 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 3
Firmaidrættens idrætsanlæg
|
|
Firmaidrættens idrætsanlæg
|
|
|
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 27/4 • I FC Østfyn (Herrested) - 1 bane - 1x15 min
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 27/4 • I FC Østfyn (Herrested) - 1 bane - 1x15 min
|
|
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U10 B dr. (14) 5:5 - 28/4 - Søn. • I Fjordager - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 28/4 - Søn. • I Bogense - 2 baner - 2*10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 6 - 5-mands
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 6 - 5-mands
|
|
|
U10 B dr. (14) 5:5 - 28/4 - Søn. • I Fjordager - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 28/4 - Søn. • I Bogense - 2 baner - 2*10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 7 - 5 mands
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 7 - 5 mands
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U7 dr. (17) 3-Bold festival i Middelfart 28 apr. • U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|
|
|
|
U10 B dr. (14) 5:5 - 28/4 - Søn. • I Fjordager - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 28/4 - Søn. • I Bogense - 2 baner - 2*10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 6 - 5-mands
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 6 - 5-mands
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
U7/U8 pi. 3-Bold festival i Middelfart 28 april • U7/8 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:45
|
|
|
|
|
Pokalen 2024/25 • Pulje 1
|
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Ubberud Kultur & Bevægelseshus
|
|
Ubberud Kultur & Bevægelseshus
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 2
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Bane 3 - 11 mands bane
Dommeromk.: Dommer omk.
|
|
Bellinge Stadion
Bane 3 - 11 mands bane
Dommeromk.
Dommer omk.
|
|
|
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 4 - 8 mands
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 4 - 8 mands
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Sletten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Sletten
|
|
|
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
3F Gillested Park
Kunstgræsbane
|
|
3F Gillested Park
Kunstgræsbane
|
|
|
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 2
BK Posten Park
Kampbane/stadion
Dommeromk.: Omklædningsrum 2
|
|
BK Posten Park
Kampbane/stadion
Dommeromk.
Omklædningsrum 2
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 3
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|