Forrige - Uge 38 - Næste

K. nr.DagDatoRækkeHjemmeholdUdeholdSpillestedRes
103036Man18-09-17
Kl. 18:15
Grand old masters - 2017
Pulje 1
Korup IFAssens FCKorup Kultur- & Idrætscenter0-1
173326Ons20-09-17
Kl. 18:00
U15 drenge B (født 2003) - Efterår 2017
Pulje 1
Korup-Ubberud Ungdom - KUUDalum IFKorup Kultur- & Idrætscenter
397875Ons20-09-17
Kl. 18:00
Junior oldboys, efterår 2017
Pulje 1
Korup IFSanderum BKKorup Kultur- & Idrætscenter
524260Tor21-09-17
Kl. 17:45
Kvinde 7M - efterår 2017
Pulje 4
Korup IFNr. Aaby IKKorup Kultur- & Idrætscenter
173375Lør23-09-17
Kl. 10:00
U15 drenge B (født 2003) - Efterår 2017
Pulje 1
Dalum IFKorup-Ubberud Ungdom - KUULars R. Jacobsen Park.
454631Lør23-09-17
Kl. 10:00
U11 drenge (2007) 8M C (begyndere), efterår 2017
Pulje 3
Langeskov IFKorup-Ubberud Ungdom - KUUKorup Kultur- & Idrætscenter
455991Lør23-09-17
Kl. 10:00
U10 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2017
Pulje 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUUMarienlystMG & BK.s anlæg
454634Lør23-09-17
Kl. 10:30
U11 drenge (2007) 8M C (begyndere), efterår 2017
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUTarup/Paarup IFKorup Kultur- & Idrætscenter
455993Lør23-09-17
Kl. 10:30
U10 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2017
Pulje 2
Otterup B & IKKorup-Ubberud Ungdom - KUUMG & BK.s anlæg
454637Lør23-09-17
Kl. 11:30
U11 drenge (2007) 8M C (begyndere), efterår 2017
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUNyborg G & IFKorup Kultur- & Idrætscenter
455997Lør23-09-17
Kl. 11:30
U10 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2017
Pulje 2
Tarup/Paarup IFKorup-Ubberud Ungdom - KUUMG & BK.s anlæg
454640Lør23-09-17
Kl. 12:00
U11 drenge (2007) 8M C (begyndere), efterår 2017
Pulje 3
Korup-Ubberud Ungdom - KUUOBKorup Kultur- & Idrætscenter
456001Lør23-09-17
Kl. 12:30
U10 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2017
Pulje 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUUMG & BKMG & BK.s anlæg
999101Lør23-09-17
Kl. 15:00
Herre S4, efterår 2017
Pulje 4
Hospitalets FKKorup IFHospitalets anlæg
536896Søn24-09-17
Kl. 
U12 pige A (født 2006) - Efterår 2017
Pulje 1
OversidderKorup-Ubberud Ungdom - KUU
530132Søn24-09-17
Kl. 10:00
U13 drenge A (født 2005) - Efterår 2017
Pulje 1
Dalum IFKorup-Ubberud Ungdom - KUULars R. Jacobsen Park.
917521Søn24-09-17
Kl. 11:00
Herre S2, 2017/2018
Pulje 3
SSV HøjfynKorup IFAlbani Arena Skalbjerg

Login




Husk mit brugernavn:

Sponsor

Klick for at besøge vores sponsore

Korup-IF | Præstevej 6 5210 Odense NV | v. Korup Hallen.

Siden er blevet besøgt 864181 gange siden 04/04/14